Megan Fox se do Transformers 4 nevrátí

Megan Fox se do Transformers 4 nevrátí

Není to tak pro většinu fanoušků Transformers šokující zpráva, ale zřejmě to je otázka, kterou by novináři pravidelně položili režisérovi Michaelovi Bayovi. Megan Fox se však v Transformers 4 neobjeví.

Michael Bay a bývalá hvězda Transformers, Megan Fox zakopali válečnou sekeru a stali se opět přáteli. Ale i tak pro ní nebude žádného návratu v Transformers 4. E! online položil otázku na toto téma Bayovi na červeném koberci, při premiéře jeho nejnovějšího filmu Pain & Gain.

„Ne, protože je to úplně jiný příběh.“ Pokračoval Bay. „Je tam Mark Wahlberg a jeho dcera (Nicola Peltz) je to stejný svět.“ Objasnil Bay s vysvětlením, že TF4 nebude kompletní restart. „Máme tři filmy, ale je tu důvod, proč máme nové obsazení. A to se vysvětluje velice snadně, když to vidíte přijmete to. Takže to není, jako bychom začínali znova, nebo něco takového.“

Fanoušci Megan Fox, ale nemusí mít strach, protože ona se k Michaelovi Bayovi zase vrátí. Jako April O’Neil v nadcházejícím Bayově akčním filmu Teenage Mutant Ninja Turtles.