Jack Reynor se připravuje na Transformers 4

Jack Reynor se připravuje na Transformers 4

Nedávno potvrzený herec pro Transformers 4, Jack Reynor krátce promluvil pro BANG Showbiz, při návštěvě London Critics Circle Film Awards o své nastávající roly.

Reynor bude hrát přítele Wahlbergovi dcery, řidiče závodního vozu. Reynor pohovořil nejen o svém tréninku, kvůli Transformers 4, ale i o Marku Wahlbergovi a režisérovi Michaelovi Bayovi.

O tréninku: V této době velmi intenzivně trénuji. Musím být ve formě až budeme točit. Chytám se udělat si nějaké kurzy, několik různých věcí, které potřebuji pro film. Má postava se jeví jako závodník, takže budu dělat několik řidičských kurzů, abych se dostal na závodní dráhu.

O konkurzu: To bylo potom, co jsem dělal s Dreamworks na „The Delivery Man“. Prošel jsem poměrně přísným konkurzem v L.A. a po určitém množství konkurzů a setkání s různými manažery, se mi podařilo uspět.

O Marku Wahlbergovi: Nesetkal jsem se s ním dříve, ale jsem z toho opravdu nadšený. Je to jeden z mých oblíbených herců, myslím si, že je skvělý. Mám k němu, jako herci velký respekt, takže se už nemůžu dočkat, až s ním budu točit.

O Michaelovi Bayovi: Myslím, že Michael Bay má své představy o tom všem a já se chystám ho následovat. Zdá se, že ví, co dělá.