Glenn Morshower se do Transformers 4 nevrátí a malé info o castingu

Glenn Morshower se do Transformers 4 nevrátí a malé info o castingu

V jednom z přechozích článků, kde byli zmíněni herci pro Transformers 4, se objevilo i jméno Glenna Morshowerera. Který tedy byl označen, jako další pokračující herec z první filmové trilogie (spolu s Joshem Duhamelem a možná Tyresem Gibsonem). Tuto informaci vyvrátil nakonec samotný herec.

Moroshower na začátku měsíce navštívil Texas Frightmare víkend (hororová nezisková mediální událost), kde se fanouškům svěřil, že kvůli problémům v harmonogramu, nemůže pokračovat v natáčení Transformers.
Glenn Morshower si zahrál v prvním filmu postavu plukovníka Sharpa, velitele nešťastné základny Soccent, na kterou zaútočil Blackout na začátku filmu. Poté se vrátil do role generála Morshowera v Revenge of the Fallen a Dark of the Moon.

Komparzisté stále hledají nové a nové lidi pro natáčení Transformers, jelikož se natáčí zrovna v Austinu v Texasu, hledají se většinou místní obyvatelé. Samozřejmě pokračují i další castingy, například Michigan hlásí, že hledají muže a ženy starší osmnáct let, kteří mohou hrát role podnikatelů, vojáků nebo agentů FBI. Dále se hledají asijské rodiny všech věkových kategorií. Tato fáze proběhne od června do srpna.