Exkluzivní rozhovor s týmem Transformers Prime

Exkluzivní rozhovor s týmem Transformers Prime

Minulý týden v Universal Studios Hollywood v divadle Globe. Hub zveřejnil již část 3. série Beast Hunters, což je 3. a finální série animovaného seriálu, oceněného 4 Emmy, s názvem Prime.

My vám přinášíme 2 exkluzivní rozhovory se členy Prime týmu: Peter Cullen (Optimus Prime), Frank Welker (Megatron), Sumalee Montano (Arcee), Steve Blum (Starscream) , Tania Gunadi (Miko), Andy Pessoa (Raf), Ernie Hudson (Agent William Fowler), Peter Mensah (Predaking), Jeff Kline (výkonný producent), Duane Capizzi (Co-výkonný producent), a Steve Davis (předseda HASBRO Studios).

Otázka: Po temném konci v sérii 2, co můžeme očekávat v sérii 3?

Jeff Kline: Myslím si, že by bylo docela nefér nás udržet všechny v nečinnosti pro celý třetí a finální období. Doufejme, že budou stále nějaká překvapení a prostoru, pro včechny postavy. Nemohu zaručit, že vše bude veselé a teatrální, ale myslím, že to bude uspokojující závěr.

Otázka: Můžete nám něco říci o zvířatech, aka Predacony, které jsou použita v sérii 3?

Tania Gunadi: Už jste viděli Predacony? Jsou jako draci. Bojím se jich. Ale víte, Miko – Miko nikdy nemá strach. Miko je chce všechny zabít.

Peter Mensah: Myslím, že Predaking je znamením toho, co přijde. Je to skvělý úvod, opravdu nezaměnitelný vstup.

Otázka: Na co se máme těšit ohledně vašich postav?

Petr Cullen: V 3. sérii jsou chvíle, kdy je Optimus sražen na kolena. Ale on se vrátí, vždy se vrátí, vždy je silný, vždy je nejlepší.

Steve Blum: Můžete si být jisti, že Starcream bude někdy/někde potrestán a já se na to těším a zlí spisovatelé se na to též těší.

Otázka: Co dělá třetí sezónu, TRANSFORMERS Prime: BEAST Hunters, zvláštní?

Duane Cappizi: Máme výhodu, že se můžeme ohlédnou na to co bylo, něco změnit, opravit a inspirovat se.

Steve Blum: Je to pastva pro oči, je na to krásný pohled. Hlubší psaní je nádherné. Každá epizoda tak vypadá, jako krátký film, nebo kniha. Byl jsem ohromen. Málokdy si přečtu scénář od začátku do konce.

Otázka: Co nám můžete říct o ukončení sérii 3?

Jeff Kline: Vždy jsem chtěl vědět, jak příběh ukončíme. Snažili jsme se opravdu těžce, udělat uspokující závěr, nejen pro celek, ale i pro každou postavu. Doufejme, že fanoušci budou spokojeni a překvapeni v některých případech. Na konci chceme, aby diváci zažili opravdu dobrý příběh a byli připraveni na to, o čem příští TRANSFORMERS příběh bude.

Sumalee Montano: Moje oblíbená epizoda je poslední. Poslední zhasne s ránou. Nemohu říci proč, bohužel, ale je to moje oblíbená epizoda z celé věci.

Otázka: Co dělá TRANSFORMERY tak populární?

Steve Davis: Takže mnozí z nás vyrostli s ním. A jsou rozšířeni po celém světě.

Jeff Kline: Ve své podstatě, TRANSFORMERS jsou charakterově řízeny. Mají mytologii a skutečný příběh. Takže úspěchem, je hlavně to, že můžeme na něco navazovat a vrátit se k tomu.

Peter Mensah: TRANSFORMERS řeší univerzální témata – boj za pravdu, dobro se zlem.

Otázka: Jaké to je pracovat s Peterem Cullenem a Frankem Welkerem, s hvězdami z původní série?

Jeff Kline: Fantastické. Je to velký prospěch pro všechny, mít je vedle sebe. To jaký výkon předvedou ve své práci, ale snižují energii ostatním. Nejlepší je, když jsou ve studiu společně. Natáčíme radio-play style, kde všechny účastníky jednou týdně nahráváme zvlášť. Takže Frank a Peter stráví velkou část z nahrávání tím, že se navzájem pošťuchují a ostatní mají tak svobodu.

Sumalee Montano: Od prvního dne udávali ton, pro všechny ostatní. Je to potěšující a inspirativní. Nikdy na ně nezapomenu.

Andy Pessoa: Zatraceně úžasné!

Otázka: Jaké je to, pracovat společně už 25 let?

Peter Cullen: Frank Welker je jedním z největších talentů v této brandži. Sejít se s ním v pracovním prostředí opět po tolika letech je požehnáním. Jediné, co jsem neudělal s Frankem je, proletět se v jeho letadle.

Frank Welker: Je to jako s mým bratrem. Před nedávnem přivedl tento ptáček věc, která se otáčí a píská… Myslel jsem, že to byla něčí židle. Pak jsem viděl, jak se směje, a já věděl, že to byl Petr. Ale brzy to bylo hlasitější a hlasitější, a začali vinit za to mě. Mysleli si, že jsem to byl já. To je typický Peter. Ale je ohromný!

Otázka: Frank, jak jsi vykouzlil čisté zlo se svým hlasem?

Frank Welker: Je to jen dostat se do toho těla. A pomoci si rukama, jak se chová daná postava. Díky tomu mi přijde, že ve mě proudí *zlá elektřina*…. (s Megatronovým hlasem). ) Jsem Megatron, vůdce Decepticonů!

Otázka: Jaké to je, pracovat se svým hlasem?

Ernie Hudson: Jako živý herec můžu něco udělat s mým obličejem nebo výrazem. Když jdete do studia, nemáte nic, jen svůj hlas. Je důležité hlas správně zabarvit, zvýraznit.

Tania Gunadi: V animaci, je to úplně odlišná technika, kde se vaše tělo nemůže pohybovat daleko od mikrofonu. Musíte se naučit, jak to udělat, jak být slyšet. Je to opravdu odlišná zábava.

Dále se podívejte na přeložené rozhovory:

Frank Welker

Peter Cullen