224 – Patch

Starscream chce za čtyři Omega klíče jediné, vrátit se zpátky k Decepticonům, aby mohl sloužil pod svým pravým vůdcem Megatronem. Megatron nakonec nařizuje, aby Knock Outa dostali ze zdi, aby se mohl připravit. Později už Megatron se Starscreamem leží na ošetřovně, kde je připojí Knock Out přes kortikálně-psychickou spojku, aby Megatron mohl zjistit, Starscreamovi pravé úmysly.

Megatron se dostane do Starscreamových vzpomínek, kde nemůže Starscream lhát, ani jinak upravovat pravdu. Je tedy na Starscreamovi, aby přesvědčil svého pána o tom, že již nemá chuť mu sebrat jeho místo a že jeho úmysly byli vždy v zájmu Decepticonů. Megatron s ním projíždí různé úseky jeho života zde na Zemi, když se ho pokusil odstranit, tím že mu vyjmul temný energon. Když na něj zaútočili jeho kloni, skončil zasypán pod kamením, nebo když se dohodl s Airachnid, že ho vlákají do pasti, kde na něj zaútočí Insecticon. To už se Starscreamovi takovýto výslech nelíbí a chce ho přerušit s tím, že nechá Megatronovi klíče a odejde. Ale Megatron s něčím takovým nesouhlasí, po dnešku bude buď Starscream znova mezi Decepticony, nebo mrtvý.

Megatron pokračuje v prohledávání Starscreamových vzpomínek. Vyčte mu i jeho drzost, kdy si dovolil zabít polomrtvého Autobota, ale neměl dost odvahy, když mu měl čelit, jako oživlému bojovníkovi. Starscream to ospravedlňuje tím, že považoval svůj mozek, za největší zbraň. Ovšem v mnoha věcech ho zradila právě jeho pýcha a chytrost. Brzy se objeví vzpomínka, kdy se Starscream dohodnul s Knock Outem, aby Megatrona odpojili od přístrojů, potom by se mohl Starscram stát konečně lordem a Knock Out, jeho pobočníkem. Tento záznam sleduje i Knock Out na obrazovce a je mu jasné, že až výslech skončí, podá si Megatron i jeho. Proto se rozhodne, že Megatrona odpojí a on tedy zůstane uvězněn ve Starscreamově hlavě navždy.

Knock Out je připraven odpojit kortikálně-psychickou spojku, když ho zarazí Dreadwing, načež se Knock Out vymluví, že jenom zkoumal, zda je všechno v pořádku. V té chvíli Megatron se Starscreamem najedou na téma Skyquake, který zemřel pod Starscreamovým velením. A poté ho Starscream znova oživil, Skyquake zůstal uvězněn jako nemrtvý v jiné dimenzi, kde stále hledá svojí ruku. To už ho, ale Megatron upozorňuje, aby si tyto informace nechal na lodi pro sebe, z toho Starscream usoudí, že se může vrátit k Decepticonům. Tento záznam sledují i Dreadwing s Knock Outem.

Starscream je štěstím bez sebe a Megatron ho upozorňuje, že pokud chtějí vládnout Cybetronu, musí všichni spolupracovat, načež se i obrátí na Knock Outa. Toho záznam lehce vyděsí a obrátí se na Dreadwinga, že Megatron ví, jak dramatizovat. Ale Dreadwing už na ošetřovně není. Ten nyní stojí na palubě lodí, která pluje v bouři a Dreadwing vykřičí, tak svůj vztek do nebes.