210 – Armada

Bulkhead se probouzí ve skladu na Decepticonské lodi, chce se spojit s Ratchetem, ale signál ručí Decepticonská loď. Rozhodne se tedy nenápadně najít východ z lodi sám. Na chodbě se střetne s hlídkou vehiconů, ale povede se mu schovat za roh, při ústupu se ovšem srazí se Starscreamem. Bulkhead po něm žádá pomoc, aby mu ukázal cestu z lodi, ale Starscream ho odbude tím, že má moc práce. Nakonec na Bulkheada zaútočí, aby mu uhnul z cesty, přitom se nezapomene zmínit, že ho klidně zabije, jako zabil Cliffjumpera. Což Bulkheada naštve a napadne demoliční koulí Starscreama, které umlátí k smrti. Poté vezme jeho tělo a schová ho za roh.

Před 24 hodinami se Starscream toulal skalnatou krajinou, stěžujíc si na to, že nemůže létat, když náhle před sebou spatřil Harbingera. Doufajíc že tam najde nějaký energon, vejde dovnitř, ale nic nenajde, ovšem potom se mu podaří narazit na laboratoř a protoformama. Bulkhead na průzkumu zachytí silný signál a rozhodne se zjistit, o co se jedná. Nalezne důl plný energonu k vyzvednutí a rozhodne se k němu sešplhat. Jenomže v té chvíli přiletí Decepticonská loď, Bulhead svou neopatrností, nakonec spadne dolů a Decepticonská loď ho vyzvedne i s nákladem energonu.

Starscreamovi se podaří díky svému energonu, naklonovat sám sebe do protofomer, vznikne tedy pět dokonalých klonů jeho samotného. Starscream s nimi má své plány a hned je vysílá na Decepticonskou loď, aby zabili Megatrona a on se tak znova mohl stát lordem Decepticonů. Kloni se nepozorovaně dostanou na loď, kde se rozhodnou rozptýlit, aby na sebe neupoutali, jako skupina pozornost. Jeden z klonů se po rozdělení s ostatními setká s Bulkheadem. Starscream čekající u Harbingeru na výsledky, pocítí bolest a už ví, že jeden jeho klon padl.

Ratchet, kterému se ještě nepodařilo zjistit, kde je Bulkhead, detekuje podivný signál vycházející z místa, kde se naposledy potkali s Megatronem, Airachnid a jejím Insecticonem. Před jeskyni nyní stojí Airachnid, která velíc své armádě Insecticonů, je posílá na Decepticonskou loď, aby zabili Megatrona. Autoboti dorazí ve chvíli kdy Insecticoni vyrážejí na Decepticony, Airachnid si jich ale všimne a pošle pár vojáků na Autoboty. Arcee ale vyrazí na Airachnid, obě dvě, po honičce a boji se nakonec přesunou do podzemí.

Bulkhead se snaží opět nenápadně dostat z Decepticonské lodi, když se náhodou ocitne v blízkosti Megatrona, který je volán na můstek, kvůli vetřelci, který se na lodi objevil, tím je Starscream. Když Megatron dorazí, ocitne se v pasti Starscreamových klonů, kteří ho chtějí společně zlikvidovat. Megatron se je snaží přesvědčit, aby mu přinesli Starscreamovu hlavu a on je odmění. Ale klony nepodlehnou a rozhodnou se společně zaútočit, jenomže v té chvíli se loď otřese, pod útokem Insecticonů. Megatron využije příležitosti a popraví tři ze čtyř zbývajících klonů. Poslednímu se podaří utéci o to se už Megatron nestará, protože má další problém, Insepticony.

Arcee bojujíc s Airachnid se podaří jí uzavřít do kulky, ve které byli předtím Insecticoni a Airachnid se dostane do stáze. V té chvíli jí přestanou Insecticoni poslouchat a podřídí se velení Megatrona. Bulkhead se dostane do strojovny lodi a rozhodne se do ní udělat díru. Takže loď jde ihned k zemi. Bulkheadovi se konečně podaří najít východ z lodi, ovšem jaké je jeho překvapení, když k východu dorazí i Starscream. Bulkhead, ale ihned potom co loď ztroskotá a zůstane viset na útesu. Ujede pryč na Autobotí základnu, kde jim chce říci, co se mu dneska stalo, ovšem pak uvidí kuklu s Airachnid a je mu vše jasné. Poslední klon se vrátil na Harbinger, ovšem, když je k němu Starscream zády, rozhodne se ho zabít, Starscream s něčím takovým, ale počítal a nakonec ho zabije sám.