209 – Grill

Agent Fowler je nucen dostavit se ke svému, nadřízenému generálu Brycimu, aby mu vysvětlil, události posledních dní. Celá rozhovor je natáčen na kameru, vojínem v pozadí. Fowler tedy začne generálovi vysvětlovat, co se stalo. Generála hlavně zajímá, jak je možné, že je Optimus Prime naživu, když našli jeho tělo. Fowler se ho snaží přesvědčit, že to nebyl Prime, ale jeho kopie vytvořená MECHem.

Dokládá i složku, že díky tomu konečně zjistili více o MECHu, hlavně o jeho vůdci. Silas byla pouze přezdívka, plukovníka Lelanda Bishopa, bývalého člena speciálních jednotek. Tvůrce projektu Damocles, což byly satelity na oběžné dráze, schopné zasáhnout laserem jakýkoliv cíl na Zemi. Projekt byl dán k ledu a byl také důvodem Bishopova propuštění, on ale praktikoval své myšlenky dál a založil MECH, jeho tělo se, ale stále ještě nenašlo.

Generál Bryce chce po Fowlerovi, aby mu řekl více o Autobotech. Fowler mu tedy sdělí všechny dostupné informace o Autobotech, Decepticonech a lidech, kteří s Autoboty úzce spolupracují. Fowler mluví o tom, jak Autoboti za pomoci Megatrona zachránili Zemi před Unicronem. Něčemu takovému, ale Bryce nechce uvěřit a myslí si, že Fowler zcvoknul. Také Bryce a vlastně nikdo pořádně neví, co se dělo, když byl Optimus na straně Decepticonů.

Fowler ho, ale nakonec i za pomoci Optima, který v okně jeho kanceláře mu vypoví, že se cítí dobře. Přesvědčí, že má věc pod kontrolou a tedy není potřeba rušit tým a ukončovat spolupráci s Autoboty. Fowler spokojeně odchází a i kamera, které už se vybíjí baterie, se vypne.