120 – Partners

Starscream se zpovídá ze svých činů Soundwaveovi, přičemž říká, že si uvědomil své chyby i své místo v tomto vesmíru. Je zástupce velitele, pokorný služebník lorda Megatrona. Když později dorazí na velitelský můstek, narazí na Airachnid, které ho před Megatronem obviňuje. Starscream se dozvídá, že jde o Harbinger, loď, která na Zemi ztroskotala před lety. Ale Starscream nic z toho nezaznamenal do počítače, ovšem pamatuje si místo, kde ztroskotala. Harbinger vezl nějakou zbraň, a proto Megatron posílá Starscreama, aby jí s Airachnid našli.

Arcee je u hrobu Cliffjumpera a vypráví mu o jejich boji s Decepticony, který se jí zdá beznadějný, protože jich není dostatek. Nakonec mu slibuje, že najde toho Decepticona, který ho zabil. Starscream s Airachnid, která si ho stále dobírá s tím, že není nijak důležitý, dorazí na místo, kde ztroskotal Harbinger. Zbraň, která byla v něm převážena se, ale nachází v prostoru, který se rozlomil během letu, jelikož Autoboti loď sestřelily a leží tedy úplně jinde. Když se to Airachnid dozví, naštve se na Starscreama, který jí odmítá sdělit, kde se nachází druhá část lodi a oblepí ho pavučinami. Načež od něj pod výhrůžkou smrti, dostane souřadnice druhé části lodi. Nechávajíc Starscreama svému osudu, vypraví se na místo sama.

Ovšem díky tomu, že prohledávala soubory lodi, vypustila signál, který zachytili Autoboti, na které zrovna při svém odchodu narazí. Podaří se jí utéci na povrch, ale Arcee jí sleduje a obě dvě spolu začnou bojovat. Arcee je navíc plná vzteku, a tak jí Airachnid přemůže, ale naštěstí dorazí včas Optimus a Airachnid uletí pryč. Optimus potom zjišťuje o Arcee touze po pomstě Airachnid, za zabití Tailgatea. Mezitím Bulkhead a Bumblebee přivádějí zajatého Starscreama, který se chce připojit na jejich stranu. Autoboti to projednávají, Arcee, ani Bulkhead mu nevěří, ale Optimus to vidí, jako možnou pomoc na ukončení války.

Airachnid se mezitím podaří dostat k Harbingeru a nalézt zbraň, Imobilizér. Autoboti jsou též na cestě k Harbingeru. Optimus nechá Arcee hlídat jejich vězně, protože její úsudek je zamlžený pomstou. Jde tedy s Bulkheadem a Bumblebee po Airachnid, která na ně použije Imobilizér, který znehybní Bulkheada. Starscream se mezitím dá s Arcee do řeči, je tak zaujat proti Airachnid, že když se Arcee svěří, že jí zabila parťáka, v domnění, že si přivlastňuje jeho zásluhy, se dozná, že to on zabil Cliffjumpera. Arcee následně poté vytáhne klíč, aby si sám odemknul pouta a mohl bojovat, ale Starscream na ní vyzraje a když ho chce zbavit pout, Starscream jí zraní na břiše, načež se jí rozhodne zlikvidovat, jako Cliffjumpera.

Airachnid se mezitím podaří znehybnit i Optima, a tak Bumblebee nahraje také své znehybnění a následně. Když se Airachnid rozplývá nad svým vítězstvím a nevšímá si ho, se mu povede jí udeřit a Imobilizér zničit, Airachnid odlétá pryč s prázdnou. Arcee bojujíc se Starscreamem, schytává jednu ránu za druhou. Nakonec když už jí chce Starscream zabít, se vzchopí a se slovy. To je za Cliffjumpera. Se jí ho povede, srazit k zemi. Starscream jí vyzívá, aby ho zabila, protože ho Megatron stejně zabije. Arcee ale nevypadá, že by jí musel přemlouvat, což Starscreama vyděsí a začne prosit o život. Arcee, ale když uvidí Bumblebeeho pohled, ho nakonec zabít nedokáže a nechá ho odejít.

Na Decepticonské lodi se Megatron rozčiluje na Airachnid, že Starsceama nechala v rukou Autobotů. Airachnid se vymlouvá na Starscreamovu neschopnost nalézt Imobilizér. Ale Megatronovi nešlo o zbraň, ale o to, že jeho zástupce velitele, je nyní vězněn Autobotů a všechny jejich tajemství by tedy mohla padnout do rukou nepřítele. Ratchet opravil Imobilizér a tím se mu povedlo dostat Optima a Bulkheada z jejich znehybnění. Arcee se omlouvá za to, že jí ovládl její vlastní vztek a touha po pomstě. Starscream se zbavuje svých pout a odlétá pryč, nehodlá už totiž nikomu sloužit.