111 – Speed Metal

Knock Out jedoucí v noci, poslouchá rádio, ve kterém místní zprávy varují před nelegálními závody. Po chvíli dojede na místo, kde už čeká několik vozů, muž ve vedlejším autě se zajímá o jeho model auta. Ale protože se s ním Knock Out nechce vybavovat, muž ho poškrábá prstenem přes dveře. Závod začne a naštvaný Knock Out brzy muže vytlačí ze silnice, čímž se pomstí za svůj lak.

Jack odjíždí s Arcee ze školy, když mu spolužák Vinc začne nadávat do motorky, později ho hecuje, aby s ním změřil síly v závodě. Jack neví, jak se rozhodnout, protože je u toho i Sierra, která se mu líbí. Vše vyřeší Arcee, když ujede pryč a Jackovi připomene Optimovi pravidla, nezneužívat sílu k osobnímu prospěchu. Později, ale sama Arcee, jen pro tentokrát, se závodem souhlasí, když o ní Vinc řekne, že je ošklivá. Závod nakonec vyhrají.

Na Decepticonské bitevní lodi se lord Starscream zastaví na ošetřovně, aby zjistil, jak se změnil Megatronův stav. Přitom zjišťuje, že Knock Out opět závodil s lidmi, i když mu to nedovolil. Druhý den ve škole ovšem Vinc vyzve Jacka k novému nočnímu závodu. Jack, protože tam je Sierra, souhlasí okamžitě, ale Arcee s ním odmítne jet. Takže Jack přemluví Rafa, aby mu půjčil Bumblebeeho. Nakonec oba dva odjíždí na závod, kde závodí i Knock Out a po začátku závodu Bumblebeeho napadne.

Bumblebeemu se povede Knock Outovi ujet a schovat, načež zavolá na základnu o pomoc. Ovšem Knock Outovi se podaří zmocnit se Vinceho v domnění, že to je Bumblebeeho lidský parťák. Bulkhead, Bumblebee, Arcee a Jack se vydávají po stopách Knock Outa, aby Vinceho našli, ovšem Knock Out přizve i Breakdowna a sám poté ujíždí s Arcee v patách, ale ta mu nestačí, nakonec se objeví Optimus a Vinceho sám zachrání.

Jack odveze Vinceho k jeho autu a oznámí mu, že závodění pro něj není, čemuž se Vinc vysměje a Bumblebee ho odmění kouřem z pneumatik. Na Decepticonské lodi mezitím dostane Knock Out trest, že opět závodil s lidmi, lord Starscream mu poškrábá lak. Další den se opět Jack setkává se Sierrou, která by se s ním ráda projela, ale Jack odmítne. Po chvíli ho sama Arcee vyzve, aby jí vzal na projížďku, jen pro tentokrát.