Vedoucí vizuálních efektů Jeff White se vrací k Transformers 4

Vedoucí vizuálních efektů Jeff White se vrací k Transformers 4

Vedoucím vizuálních efektů Jeff White, uvedl na základě rozhovoru s Collider.com, že se vrací k Transformers 4.

White pracoval, jako vedoucí digitální produkce filmu Transformers. A pak byl povýšen asociací na vedoucího visuálních efektů pro následné pokračování Revenge of the Fallen a Dark of the Moon.

Collider: Cítíte pořád to samé k Transformes?

Jeff White: Oh ano! Mysleli jsme, že Transformers 1 byla ta nejtěžší věc, kterou jsme kdy udělali, a pak jsme udělali Transformers 2. A potom přišlo Transformes 3, kde Michael (Bay) přišel s tou sekvencí, kdy se padající budova přetrhne a oni jsou uvnitř ní. Říkal, že na to přišel, zatímco chroupal křupky. Ale je to skvělé. Nechceme dělat tu samou práci, kterou jsme dělali předtím. Rádi se snažíme vyřešit problémy a utvořit nevídané snímky, co lidem vemou dech.

Zajímá vás také Transformes: Ride?

Ano, je to opravdu zábava. Šel jsem na to asi před měsícem, když se to otevřelo v Los Angeles a je to hezké, protože jsem měl malé odloučení od projektu Transformers. Po dvouletém procesu se vytvoří toto. Když na to jdete s lidmi, kteří se toho nikdy nezúčastnili, tak všichni křičí na stejném místě. Bylo to hodně legrační.

Obvykle máte v sále display a to i v případě 3D, jste spjati s rámem. Najednou jsme neměli žádné hranice, takže jsme mohli dělat spoustu zábavných věcí i s tímto ve 3D. Krása je to, že sedíte v autě s dalšími jedenácti lidmi a máte hned zpětnou vazbu. Je to legrační, popadlo nás to na trámech a to je doslova, jako jízda autem, všichni křičí, a pak pokaždé auto jede ven. Je skvělé vidět, že to má žádoucí účinek.

Co teď budete dělat? Na čem pracujete?

Začínám předběžné produkci na Transformers 4, která má v sobě nějaké opravdu zajímavé věci. A pak uvidíme, co přinese budoucnost. Jistě, pokud bude příležitost pracovat na dalších Avangers, tak bych určitě skočil na ně.