Transformers Universe: Beta test začíná

Transformers Universe: Beta test začíná

Včera společnost Jagex začala rozposílávat e-maily, několika málo přihlášeným členům Transformers Universe. Ti šťastnější, kteří e-mail obdrželi, nyní mají šanci dostat se do hry a podílet se na beta testu Transformers Universe.

Dnes 12/12/12 od 19 do 21 hodin započne první beta test. První relace se bude zaměřovat na počáteční řez bojových funkcí. Výběr bude ze čtyř bojovníků. Obě frakce mezi sebou budou soutežit, jako týmy, na život a na smrt. Další funkce budou pustupně předávány v dalších beta testech. Druhý test byl naplánován na 16/12/12.

Ovšem nebuďte tak nadšení, že dozvíte dojmy ze hry. Protože všichni účastníci beta testu, budou muset souhlasit s dohodou o odhalení. Což znamená, že nebude dovoleno mluvit o svých dojmech ze hry, během testování.

Takže pokuď jste se registrovali a přihlásili na stránky Transformers Universe, zkontrolujte ještě své e-mailový schránky, zda nejste mezi vybranými.

Pokud sledujete naše novinky, určitě vám nemohlo uniknout, že jeden z našich členů obdržel e-mail od Jagexu a tedy se beta testu může zůčastnit. Za celý administrátorský tým mu blahopřejeme a přejeme příjemný zážitek z hraní.