Transformers týdeník 36/2013

Transformers týdeník 36/2013

Je za námi další týden a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týden staly ve světě Transformers.

Novinky z filmu:

Hned na začátek se můžete podívat na pár fotografií z Transformers 4. Mark Wahlberg, Nicola Peltz a Jack Reynor jsou tu spolu na bojovém křižníku, který vypadá, jako Decepticonský letoun z Dark of the Moon. Na poslední fotografii můžete vidět auta, též v přiloženém videu je možné vidět auta z nových Transformers.


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4

Jak jsme vás už informovali během týdne, Transformers získal svůj konečný název a hned i vyšel plakát. Na něm vidíte stejné napůl Decepticonské logo zakryté v písku s jemným náznakem drápu, který má signalizovat Dinoboty. Podle plakátu, je premiéra v Americe stanovena na 27.6.2014.


Transformers 4

A teď smutná zpráva pro vás, kteří jste si oblíbili hned dva charaktery, Sideswipe a Mirage/Dina. Konečné prohlášení zní, že tihle dva se v Age of Extinction vyskytovat nebudou, což nakonec vysvětluje, proč se nikde neobjevily jejich módy aut. Zdali bude jejich zmizení vysvětleno, není zatím jisté.

Novinky ostatní:

V Americe proběhne během roku spousta Conů a dalším z nich, který úspěšně proběhl, byl Charticon 2013. Tento neoficiální Transformers con se konal v Severní Karolíně a sešla se tu spousta fanoušků a samozřejmě i osobnosti z řad Transformers, na některé fotografie se můžete podívat zde.

Postava vytvořena pro Transformers: The Ride, Evac, byl jakýsi průvodce pro diváky, kteří na Transformers: The Ride přišli. Jeho dabér Dustin James Leighton, ovšem dostal nabídku, dabovat postavu pro příští Transformers projekt, zatím ovšem není jisté, jako postavu, ani v jakém projektu.

A na závěr zase radostná zpráva, Garry Chalk, dabér Optima Primala v Beast Wars a Beast Machine a Optima Prima v Unicron trilogy. A Sue Blu, dabérka Arcee v Generation 1 a Animated, se nakonec odhodlali a vzali se. Novomanželům přejeme všechno nejlepší.


Garry Chalk and Sue Blu