Transformers týdeník 34/2013

Transformers týdeník 34/2013

Je za námi další týden a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týden staly ve světě Transformers.

Novinky ze seriálu:

Na zahraničních stránkách se v době konání Botconu objevila videa právě z této akce, kde se fanouškům pouští kousky z připravovaných dílů. Nyní už, ale máme HD kvalitu z blížícího se filmu Predacons Rissing, a zde je jedna ze scén s Ultra Magnusem a Smokescreenem, kteří při misi na někoho narazí.

V Americe se od 3. září začne prodávat DVD s názvem „Dawn of the Beast“ obsahující první čtyři díly ze seriálu Prime s podtitulem Beast Hunters, kromě toho bude DVD obsahovat i bonusový materiál a to speciální komentáře.

A ještě jedna novinka k seriálu Prime, tentokráte týkající se českého dabingu. První série Transformers Prime jste již měli možnost shlédnout několikrát na televizi Barrandov. Zatím nevíme, zda se chystá vysílat i druhá řada, ale jedno víme určitě. Třetí i závěrečný film Predacons Rissing se dočkají českého dabingu, potvrzení jsme dostali přímo od člověka, který na tom pracuje. Tímto mu děkujeme za informaci.

Novinky z filmu:

Celý pracovní týden se skoro nic nedělo až před pár dny, jakoby se se zprávami o filmových Transformers roztrhl pytel.

Natáčení se přesunulo do Chicaga, které se opět strojí do Čínské podoby.


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4

Natáčení v Chicagu se odehrávalo tento týden od 23. do 25. srpna 2013. Paramount Pictures vydalo prohlášení o zavírání ulic ve městě, ve kterých se bude natáčet. Obyvatelé žijící blízko plánované trasy natáčení byli samozřejmě upozorněni, že v jejich blízkosti budou vybuchovat nálože, ale že je vše uděláno tak, aby nebyl nikdo ohrožen. Studio je tedy připravilo na to, aby se „nelekali“, až jim něco začne práskat pod okny. Na závěr ještě dodali, že se natáčení do Chicaga vrátí a to od 31. srpna do 1. září 2013. Na více fotografii z natáčení se můžete podívat zde.

A zde je pár videí z natáčení, ukazující opět davovou paniku, nějaké exploze a Michaela Baye. Tentokráte nebyl žádný z herců ani Autobotů přítomen.
Objevil se též obrázek propagačních letáků, které jsou určené pro čtvrtý film, zřejmě jak lidstvo bude po těch třech letech nahlížet na Cybertroňany. Na plakátech můžete vidět:

Panoráma města s americkou vlajkou s černým a bílím pozadím s textem: „Pamatuj Chicago. Nahlásit mimozemskou aktivu.“ Dále je tu hodně plakátů znázorňující hlavy Optima a Bumblebeeho ve stylu volebních plakátů Baracka Obamy, se slovy „nenávist“ a „naděje“. Další plakáty líčí Autoboty ve stylu Decepticonů s textem. „Pozoruje tě.“ Čtvrtý plakát má na sobě lidské oko s nejasným textem, který by se dal vyložit jako. „Jsou mezi námi, mějte oči otevřené a hlaste podezřelé aktivity.“


Transformers 4

Plakáty jsou vytvořeny tak, aby z nich vycházel strach a paranoia, kterou lidstvo po Dark of the Moon samozřejmě má. Lidstvo už tedy nevidí Transformery, jako hodné a zlé, ale jako celkovou potenciální hrozbu. Takže to vypadá, že Transformeři tu budou opravdu jako „roboti v přestrojení“ aby i tak lidstvo chránili, i když jím budou nenáviděni.

Dále tu jsou další zprávy o tom, že by se měli objevit Dinoboti, což zatím vůbec není jasné. Příspěvek ve kterém byli sepsaná jména charakterů jak Cybertroňanů tak lidí, byl Paramountem hned zastavený. V něm se například psalo, že jedním z Decepticonů by měl být Cyclonus.