Transformers týdeník 32/2013

Transformers týdeník 32/2013

Máme za sebou další týden, a tedy pro vás máme další týdenní přehled Transformers novinek, které se udály v tomto týdnu.

Začněme hezky u Transformers 4, kolem kterého se teď všechno točí a to doslova. Na zahraničních stánkách se začala objevovat, spousta videí z natáčení. Pojďme si je ukázat.

Na prvním videu vidíme Marka Wahlberga a Stanley Tucciho, kteří procházejí rozbořeným Honk Kongem, tedy stavbou, která byla sestavená v Detroitu.

Na dalším videu si může povšimnout, jak se natáčí davová panika.

Zde už máme větší paniku doplněnou dalšími výbušnými efekty.

Že podmínky natáčení jsou občas drsné, se můžete dozvědět na dalším videu, opět ze zničeného Honk Kongu.

A na závěr trochu Autobotů, tedy jejich automobilových módů.

Menší novinka je pro fanoušky Transformers komiksů. V současné době můžete sledovat díly z Robot in Disguise a More than meet they eye, která se už blíží ke svému konci. Zdá se, že novou nastupující linii komiksu, by měl být Dark Cybertron, tyto informace zatím, ale nejsou potvrzené. Znalci Transformers sériích si mohou povšimnout změny Starscreamova módu na mód z TF Armada, či Predaconů a Maximalů.


Dark Cybertron

Tento víkend až do pondělí probíhá v Birminghamu v Anglii, Auto Assembly, jedná se o podobnou akci, jako jsou americké Botcony, či Comicscony. Samozřejmě tato akce se nemohla konat bez hvězd Transformers univerz. Jedním z hostů byl i David Sobolov, který dabuje v Transfomers Prime Shockwaveho. Více informací, videa nebo fotografie snad přineseme v dalších týdnech.