Transformers týdeník 17/2014

Transformers týdeník 17/2014

Je za námi další týden a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týden staly ve světě Transformers.

Novinky z filmu:

Optimus jedoucí na Grimlockovi – toto „sousoší“ nyní stojí u vchodu do Paramount Pictures. Stejný obrázek se objevil i na Transformers Facebook stránce, kde děkoval za překonání hranice 30. milionů fanoušků.


Transformers 4

Nutrilite, přední značka vitamínů, minerálních látek a doplňků stravy od čínské společnosti Amway, slaví letos 80. výročí vzniku. A při této příležitosti se společnost stala hrdým sponzorem Transformers: Age of Extinction vydání v Číně. Díky tomu bude Nutrilite používat Transformery pro své reklamní kampaně, v mobilních aplikacích a na webových stránkách. Ovšem zatím v reklamách neuvidíte žádné záběry z filmu.


Transformers 4

Novinky figurky:

Hasbro aktualizovalo své stránky a nyní mají pro fanoušky více informací o nadcházejících výrobcích k filmu Age of Extinction. Čekají tu na vás hry, ale i informace o nových figurkách a jejich obrázky. Nabídka je rozšířena o nová videa a další zajímavé věci, přičemž zahraniční stránky upozorňují, že se zde mohou nacházet i spoilery. Stránky naleznete zde.

Age of Extinction přichází též s vlastními Kreony, tentokráte se jedná o Custom Kreon – kreony, kteří u sebe mají vlastní doplňky. Těšit se můžete na tyto:

  • Bumblebee, Galvatron, Hound a Crosshairs.

  • Transformers 4


    Transformers 4


    Transformers 4


    Transformers 4