Transformers týdeník 16/2014

Transformers týdeník 16/2014

Je za námi další týden a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týden staly ve světě Transformers.

Novinky z filmu:

Premiéra filmu se blíží, a proto byl v nedávné době vypuštěn další trailer. Ovšem nečekejte zatím nové záběry, na ty si zřejmě budeme muset ještě počkat.

Transformers Facebook stránka nabídla fanouškům nové fotografie z filmu. Tou nejnovější je fotografie Marka Wahlberga alias Cade Yagera, který pracuje na starém rezavém trucku, který se později stane Optimem Prime v přestrojení.


Transformers 4

A nyní tady máme detailnější záběry na filmové vozy, jedná se Bumblebeeho (2014 Chevrolet Camaro), Crosshairse (2014 Chevrolet Corvette C7 Stingray) a Sonic RS. Záběry pocházejí od General Motors na New Yorském International Auto Show 2014. V pozadí zřejmě můžete slyšet hudbu od Steva Jablonskyho z jeho nového Transformers Score.

Novinky ostatní:

Původní zprávy, které hovořily, že skupina Linkin Park bude spolupracovat na Transformers soundtracku se Stevem Aoki (se kterým spolupracovali na písni A Light That Never Comes), se nakonec ukázaly jako nepravdivé.

Novinky figurky:

Hasbro přichází s novou várkou Kre-Onů. Tentokráte se fanoušci mohou těšit na tyto Kreony:

  • Decepticon Runamuck, Fuselage, Autobot Gears, Frostbite, Autobot Seaspray, Trailbreaker, Decepticon Blackarachnia, Skimmer, Decepticon Skalor, Sunstreaker, Scattershot, Autobot Wheelie

  • Kre-O


    Kre-O