Transformers týdeník 14/2014

Transformers týdeník 14/2014

Je za námi další týden a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týden staly ve světě Transformers.

Novinky z filmu:

Singapurská banka se rozhodla udělat propagační kampaň pro Transformers: Age of Extinction. Pokud v průběhu následujících měsíců uděláte transakci v jejich bance, budete mít možnost vyhrát vstupenky na TF4 a tematická usb představující Optima Prima, Bumblebeeho, Drifta či Lockdowna.

K tomu všemu vzniklo i promo video ve kterém jsou použity scény z blížícího se filmu. Hudba, kterou slyšíte v pozadí, by mohla být od Steva Jablonskyho, ale to zatím není jisté.

Fan stránka Arnolda Schwarzeneggera, TheArnoldFans, udělala krátký rozhovor s Titusem Welliverem, který vyzradil i menší spoiler o své roli.

Byl jste obeznámen s Transformers vesmírem, když jste vstoupil do projektu?

Velice. Mám doma tři děti, které byly mou encyklopedií. Viděl jsem všechny filmy, ale veškeré otázky jsem směroval na své náctileté děti.

Co můžete říci o své roli v nadcházejícím filmu?

Já v podstatě hraju žraloka, stejně jako v čelistech. Jsme u Sealu (námořnictvo), které dostalo za úkol vymýtit ve světě transformery. Od bitvy v Chicagu z minulého filmu jsou Transformeři vypovězeni, takže vedu skupinu, která se o to má postarat.

Novinky figurky:

Hasbro odhalilo další figurky z Age of Extinciton. Tentokráte se jedná o sadu Platinum Edition Voyager Optimus Prime a Grimlock. Můžete si povšimnout, že jak Grimlock tak Optimus mají chromované díly.


Transformers 4


Transformers 4

Hasbro také vystavovalo na veletrhu hraček Abrin v Brazílii. Největší důraz byl samozřejmě brán na figurky z Age of Extinction, což naznačovaly obří lepenkové podobizny.


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4


Transformers 4