Transformers týdeník 30-34/2015

Jsou za námi další týdny a my pro vás tedy máme souhrn informací, které se za poslední týdny staly ve světě Transformers.

Novinky komiksy:

Původní informace o tom, které fembotky se spojí do nového Combinera Victoriona, byly zřejmě špatné, protože v komikse s názvem „Transformers: Combiner Hunters Special one-shot“ se nám předvedlo úplně jiné složení, než původně přinesly zahraniční stránky. Combiners Victorion je tedy nakonec složen ze šesti fembotek, jejichž podobizny si můžete prohlédnout níže.

TF Victorio (1) TF Victorio (2) TF Victorio (3) TF Victorio (4) TF Victorio (5) TF Victorio (6)

Novinky figurky:

MP-10 – Masterpiece Optimus Prime – Reissue je název nové figurky – jak už z názvu vyplývá, se bude jednat o Optima Prime se vzhledem z Generation 1. Figurka je již v prodeji na zahraničních stránkách za 189$.

MP10-Reissue-021 MP10-Reissue-032 MP10-Reissue-041 MP10-Reissue-086

A rovnou si připomeňme i další figurku tentokráte od Hot Toys s názvem Optimus Prime (Starscream Version), která je v zahraničí již v prodeji, ale již brzy (listopad) bude k dostání i u nás.

HotToysOptimusPrime-1 (4)  HotToysOptimusPrime-1 (2) HotToysOptimusPrime-1 (1)HotToysOptimusPrime-1 (3)

Novinky ostatní:

Hasbro zveřejnilo své plány do budoucna, kde samozřejmě počítá i s Transformers. Na rok 2016 je připravena už čtvrtá řada Rescue Bots a i druhá řada Robots In Disguise. Novinkou na kterou všichni čekáme, bude Transformers: Combiner Wars se sérií Machinima, která by snad mohla udělat radost nám starším fanouškům. A samozřejmě se už mluví o nových Transformers 5,tak uvidíme s čím Hasbro nakonec přijde.

Další z řad dabérů nás navždy opustil, George Coe, jehož hlas jste mohli znát z Transformers Dark of the Moon, kde namluvil postavu Que (Wheeljack), podlehl 17. července 2015 nemoci, bylo mu 86 let. Kromě dabování účinkoval Coe ve spoustě seriálů (Odložené případy, Sběratelé kostí, Dva a půl chlapa…) a několika filmech, za které byl nominován na Oscara.

George Coe