Transformers Prime: Beast Hunters, nový Autobot se představuje

Transformers Prime: Beast Hunters, nový Autobot se představuje

Televizní kanál Okto ze Singapuru, vypustil trailer k nové sérii Transformers Prime: Beast Hunters.

V přechozích článcích jste se mohli dočíst, že premiéra série Beast Hunters je v Singapuru naplánovaná už na 15. března. Zatímco Hub začne vysílat o týden později a to 22. března 2013.

Navíc na Singapuru plánují podle traileru a i podle televizního programu, že odvysílají všechny čtyři díly najednou, tedy celý film „Predacon Rissing“.

V této nové sérii přivítáme další postavy na obou stranách. Kromě Shockwaveho, který se vrací s Predakingem, přilétá na Zemi nový Autobot, Ultra Magnus.

Tohoto Autobota můžete v seriálech Transformers vídat už od Generation 1. Kde se měl po smrti Optima Prima stát vůdcem Autobotů. Toto místo mu, ale vyfoukl Hot Rod později znán, jako Rodimus Prime. Ultra Magnus byl tedy Rodimusova pravá ruka. Dále se tato postava objevila v seriálu Robot in Disguise, kde Ultra Magnus znázornil Optimova mladšího, ukřivděného bratra. Naposledy se postava Ultra Magnuse objevila v seriálu Animated, jako vůdce Autobotů, pod kterým sloužil Optimus Prime.

Ultra Magnus se však vyskytuje v sérii Prime již nějakou dobu. A to v komiksové sérii Rage of the Dinobots, kde převzal velení v Optimově nepřítomnosti.

Nyní se už můžete podívat na nový trailer s českými titulky, které zpracoval Geodar.

Trailer