Transformers: Earthspark 01/2022

Přinášíme vám novinky z animovaného projektu.

Hasbro a Nickelodeon vydali krátký klid a vypustili pár snímků z jejich plánovaného projektu. Ten ponese název Transformers: EarthSpark, seriál oficiálně odstartuje na podzim 2022.

Podle aktuálních informací bude mít seriál 26 dílů a bude se jednat o novou generaci robotů Transformers, kteří se zrodili na zemi. Stará se o ně lidská rodina, kteří o ně společně pečují a učí je, co to znamená být rodina.

Transformers: Earthspark je navržený pro děti i rodiny, spojuje humor a srdce Nickelodeonu s akcí a dobrodružstvím Transformers. Seriál se odehrává na současné Zemi a soustředí se na dvě lidské děti, které navazují spojení s roboty Transformers jako nikdy předtím a spolupracují s oblíbenými postavami, jako jsou Optimus Prime a Bumblebee. Tato animovaná série je komediální, srdečná, plná energie a akce, obsahuje nové postavy a hraje různorodou, multikulturní lidskou rodinu, která odráží současný svět, ve kterém žijeme.

Výkonným producentem seriál je Ant Ward (Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles), Ciro Nieli (Teenage Mutant Ninja Turtles) a Nicole Dubik (Transformers: Rescue Bots).

Seriál se zatím jeví jako dětská záležitost, takže si budeme muset počkat na další podrobnosti.

Použité materiály: Tfw2005.com