Transformers: Bumblebee – nové informace 6/2018

Máme tu pro Vás novinky ze světa Transformers. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

Ke konci května se Hasbro představovalo na Expo 2018 kde byl samozřejmě i k vidění nový plakát k nadcházejícímu Bumblebee movie. Samotný film bude tak první ve spolupráci Paramount Pictures a Hasbra v rámci nové pětileté dohody.

Paramount Pictures rovněž odstranil Transformers 7, tedy pokračování The Last Knight z připravovaných filmů, což samozřejmě není již žádným překvapením. Bumblebee movie je tak restartem série v novém stylu. V současné době není stanoven žádný další konkretní termín pro Transformers filmy po Bumblebee movie.

Jak jsme Vás již posledně informovali, ještě než film vstoupí do kin, vydá komiksová společnost IDW prequel k Bumblebee movie. Grafický špionážní román z doby studené války s oblíbeným Autobotím hrdinou vyjde 02.10.2018.

Určité zprávy naznačovaly, že se v Bumblebee movie objeví na straně Decepticonů, Barricade. Nyní již je vše potvrzené samotným dabérem Jessem Harnellem (Barricade z filmových Transformers), který na ComicConu 2018 potvrdil své angažmá ve filmu.

A na závěr jedna velice dobrá zpráva. John Cena, který ve filmu ztvární postavu agenta Burnse ze sektoru 7 nás video-upoutávkou zve na zítřejší zveřejnění traileru Bumblebee movie.

Použité materiály – www.tfw2005.com