Transformers: Bumblebee – nové informace 2/2018

Informací ohledně Bumblebee movie je v současné době velmi málo, můžeme doufat, že se to časem změní, pojďme se tedy podívat alespoň na to málo, co máme.

Simba Smoby, společnost vyrábějící a distribuující licenční modely aut a RC automobily založené na Transformers, zveřejnila své plány na rok 2018. Během Londýnského veletrhu hraček Toy Fair v Norinbergu, zveřejnila svoji novou kolekci s názvem: „Transformers Standalone Movie: Bumblebee“

Kromě postavy Bumblebee, se zde však objevuje i model dalšího Transformera a to Barricade, což může znamenat, že tento Decepticon by mohl býti potencionální postavou v nadcházejícím filmu.

Americká zpěvačka a hlavní hvězda Bumblebee movie, Hailee Steinfeld, přijela na předávání cen Grammy 2018.

Vzhledem k tomu, že Haileen je známa též z filmu Ladíme 2 a 3, kde využila svůj hudební talent, byla samozřejmě jednou z otázek moderátora z billboard.com, zda si Haileen nezazpívání v novém filmu s Bumblebeem.

Jak je nám známo, filmový Bumblebee komunikuje skrz rádio a tedy může i „zpívat“, což Haileen potvrdila. Jak dále uvedla, mohla by býti ve filmu tak malá zápletka. Vzhledem k tomu, že se film odehrává v 80. letech bychom se mohli dočkat několika odkazů na tuto hudební éru.

Zlaté maliny se bohužel filmovým Transformes nevyhýbají a ani letos tomu nebude jinak. Transformers: The Last Knight byl nominován na 38. Zlatých malin za nejhorší film roku 2017.

Kromě nominace za nejhorší snímek byl film dále nominován za: jedovatý herecký výkon (Mark Wahlberg), nejhorší herci ve vedlejších rolích (Joshem Duhamelem, sir Anthony Hopkins), nejhorší herečka ve vedlejší roli (Laura Haddock), nejhorší režisér (Michael Bay) a nejhorší scénář.

Kromě Transformers jsou dále nominovány filmy: Emoji ve filmu, Mumie (2017), Pobřežní hlídka a 50 odstínů temnoty, což by mohlo značně omezit šanci Transformers na „výhru“.

A na závěr něco veselejšího. Hudba z The Last Knight od Steva Jablonskyho je nyní ke stažení a poslechu zdarma přes internetové stránky Paramountu.

Oproti přechozímu Score se liší tím, že zde naleznete skladby, které se zatím nikde neobjevily. Celý playlist naleznete zde.