Transformers 5 – nové informace 8/2017

Máme tu pro Vás novinky z natáčení. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

Ještě než přejdeme k The Last Knight, máme tu pro Vás pár informací ohledně dalšího Transformers filmu, Bumblebee. Na Expo 2017 se objevil plakát představující tento nový film s termínem premiéry na červen 2018. Zahraniční stránky dále o filmu uvádějí, že se bude odehrávat v 80. letech a bude sledovat Bumblebeeho dobrodružství než potkal Sama Witwickyho.

TF Bumblebee

Drift a Hound jsou momentálně k vidění v Německu, tedy alespoň jejich alt módy, jak poukázal jeden z fanoušků, který na svém Instagramu zveřejnil fotografie s vozidly, které tyto dva charakterů představují. Ty momentálně parkují u Mercedes Benz Museum ve Stuttgartu.

The-Last-Knight-Drift-and-Hound-on-display

Mladá herečka Isabela Moner, která ve filmu ztvární postavu Izabely na svůj Youtube kanál nahrála zatím tři videa znázorňující 3 dny práce na nových Transformers. Další videa si můžete prohlédnout na jejím kanále.

Za poslední týdny se na zahraničních stránkách objevila spousta nových TV spotů na The Last Knight.

„Discovery“

„Moment“

Two Worlds, One Survivor

„Mini Dinobots“

„Heroic“

„Fury“

„Hero Bee“

„Fight“

“Trailer L“

Mimo TV spotů se objevily i nové plakáty k filmu, které mimo jiné znázorňují i filmové postavy.

TF5 (1) TF5 (2) TF5 (3) TF5 (4)  TF5 (6) TF5 (7) TF5 (8) TF5 (9) TF5 (10) TF5 (11) The-Last-Knight-New-Banner-02 The-Last-Knight-New-Banner-03

A na závěr pro Vás máme video, které bylo uveřejněno na oficiálních Transformers stránkách, znázorňující některé postavy z The Last Knight, jako jsou Cade, Vivian, Bumblebee, Baricade a informace o Londýně a Shanghai, kde se zdá, že se něco velkého stalo. Ve videu se objevuje logo organizace TRF.