Transformers 5 – nové informace 8/2016

Máme tu pro Vás další novinky z natáčení nových Transfomers: The Last Knight. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

V posledních novinkách jsme Vás informovali, že natáčení The Last Knight se přesunulo do Evropy, přesněji do Skotska a Anglie. Nyní se ale podívejme na starší video z natáčení na kterém můžete vidět Marka Wahlberga a Joshe Duhamela, jak „dovádějí“ u vodního toku. Video můžete shlédnout zde.

Další dvě videa která se objevila jsou od Michaela Bay na prvním ho můžeme vidět zřejmě už při natáčení ve Skotsku a na druhém nám představuje svoji novou kameru (kterou dostal darem) s logem Megatrona.

Někteří se už určitě ptáte, jaký bude vývoj děje v The Last Knight, žádný oficiální děj zatím nevyšel, ale jsou tu různé indicie, které nám mohou napovědět. A jednou z nic je nynější natáčení v Evropě a zveřejněné obrázky z natáčení, samozřejmě podložené zprávami ze zahraničních stránek a vyplývá nám z toho, že The Last Knight se bude točit i kolem dob krále Artuše a Merlina. Rovněž se objevila i rekvizita použitá ve filmu, není přesně jasné, co má tento kousek znamenat, ale jistě víme to, že je z Merlinova hrobu. Na obrázku můžete vidět Lauru Haddock (o jejím připojení k The Last Knight jsme Vás informovali v předchozí zprávě).

transformers-5-the-last-knight

Další na výše uvedenou informaci je zveřejněný spoiler, jakou postavu bude zřejmě hrát Santiago Cabrera. Ten by měl podle uvedeného hrát postavu Merlina.

Santiago-Cabrera-Transformers-5-The-Last-Knight

Níže se můžete podívat na pár fotografií z natáčení ve Skotsku, na kterých se už objevuje tajemný rytíř ve zbroji.

transformers-5-the-last-knight-scotland-1 transformers-5-the-last-knight-scotland-2 transformers-5-the-last-knight-scotland-3 transformers-5-the-last-knight-scotland-4 transformers-5-the-last-knight-scotland-5

A máme tu další skvělou zprávu, Stanley Tucci, který si v Age of Extinction střihl roli anti-hrdiny Joshua Joyce se nám vrátí i v The Last Knight, tentokráte už na straně Cade Yagera a dalších.

Zahraniční stránky dále přicházejí s novinkou, že se další Britská herečka připojí k natáčení, tou jest Elizabeth Croft (Doctor Who, Než jsem tě poznala).

elizabeth-croft

A nyní přejděme od lidí na chvíli k Transformerům, v poslední novince jsme Vás informovali, že v The Last Knight budou nové postavy jak Autobotů, tak Decepticonů. Nyní se na zahraničních stránkách objevily obrázky alt módu Hot Roda (Lamborghini Centenario LP770-4).

transformers-5-the-last-knight-hot-rod

Na internet dále unikla níže uveřejněné fotografie na které můžete vidět stříbrný Aston Martin DB11, podle zahraničních stránek se bude jednat o alt mód dalšího Cybertroňana (Autobot), jakého to však není zatím známo.

transformers-5-the-last-knight-cogman-aston-martin-db11

Kromě již zmíněného stříbrného Aston Martin tu máme další neznámé alt módy Cybertroňanů. Při natáčení v Londýně vzniklo několik fotografií na kterých můžete vidět alt módy Bumblebeeho, Barricadeho, Hounda a Hot Roda, ovšem jsou tu další dva neznámí, jedním z nich je červené McLaren 570S a černý Citroen DS, u kterého zahraniční stránky uvádějí, že je to charakter Laury Haddock.

tf5-anglie-9 tf5-anglie-8 tf5-anglie-7 tf5-anglie-6 tf5-anglie-5 tf5-anglie-4 tf5-anglie-3 tf5-anglie-2

Na Youtube se rovněž objevila i krátká videa z natáčení v Londýně na kterých jsou hlavně vidět již výše zmíněná auta.

 

Od Aut přejděme zase na nějaké informace k ději, zahraniční stránky dále přicházejí s dalším uniklými informace, přesněji s lokacemi natáčení. Těmi jsou: Kuba, San Francisco, Londýn (aktuální), Paříž, Avignon, Detroit a Los Angeles, v tomto pořadí.

Natáčení probíhá momentálně v Anglii na hradě Bamburgh, Northumberland, kde stál hrad krále Artuše, samozřejmě zde bylo zaznamenáno spousta výbuchů. Během natáčení byl spatřen i Mark Wahlberg se Sirem Anthony Hopkinsem a Hot Rodem. Mnoho fanoušků se domnívalo, že Anthony Hopkins bude dabovat postavu z The Last Knihgt, podle posledních zpráv, fotografií a videí, kde je zveřejněn s fenkou Freyou (osamělý pes, který trpí epilepsií a žil donedávna v útulku, Michael Bay jí dal roli ve filmu a hledá jí nový domov), bylo však toto vyvráceno. Níže se nyní můžete podívat na pár videí z aktuálního natáčení.