Transformers 5 – nové informace 3/2017

Máme tu pro Vás novinky z natáčení. Pojďme se společně podívat co nejnovějšího přinesly uplynulé týdny.

V předchozích novinkách v minulém roce padla zmínka o tom, že nás v The Last Knight čeká „mini T-Rex“, tato informace se potvrdila před několika týdny, kdy se na zahraničních stránkách objevilo video ze živého vysíláno fotbalového přenosu, kde se představili mini-dinobots.

Ani na Toy Fair 2017 samozřejmě nemohli chybět představitelé z The Last Knight, níže si můžete prohlédnout fotografie, kde si herci hrají s Transformers figurkami.

TFNY-TF-TLK-01 TFNY-TF-TLK-02 TFNY-TF-TLK-03 TFNY-TF-TLK-04 TFNY-TF-TLK-05

I když nás teprve čeká premiéra The Last Knight, informace o připravovaném filmu Bumblebee začínají pomalu pronikat na povrch. Premiéra filmu je zatím naplánované na 8. června 2018 a režie se ujme Travis Knight. Jeho zatím jediný animovaný film, který režíroval a vyšel v roce 2016 je „Kubo and the Two Strings“ (Kubo a kouzelný meč), který byl diváky a kritiky velice dobře ohodnocen. Tak uvidíme, zda se mu práce na „Bumblebeem“ vydaří stejně dobře.

travis-knight

Oficiální Youtube Hasbro stránky zveřejnily z Transformers série nové záhadné video, teaser znázorňující novou možnou videohru.

Název a popis (přeložen ze španělštiny), hlásá: „Transformers: Osud je v tvých rukou“

Soudě podle změny Optimových optik se bude jednat o produkt vázaný na The Last Knight, je též možné, že se bude jednat o mobilní hru, která bude ve spojení s vydáním figurek.

A na závěr tu pro Vás máme nové trailery.

První s názvem „We’re covered.“ nám představuje jednu krátkou ukázku z filmu s dětskými představiteli z filmu.

A druhý je nový trailer na The Last Knight, obsahující úplně nové záběry z filmu.

Na záběrech je možné vidět Megatrona a jeho gang ve kterém podle všeho jsou Decepticoni, Onslaught, Hooligan a Mohawk. Ti dobří jsou zde prezentování jako Bumblebee, Crosshairs, Sqweeks, Canopy, Grimlock a malý Dinobots. Klip se zaměřuje na postavu Izabelu, jako osiřelého dítěte.