Souhrn zpráv ohledně Transformers 4

Souhrn zpráv ohledně Transformers 4

Máme pro vás několik novinek, které se udály kolem Transformers v posledních týdnech.

Natáčení probíhá zrovna v Texasu, kde minulý týden, vzplál dům určený pro natáčení. Naštěstí nikdo nebyl zraněn, natáčení v té době probíhalo venku na ranči. Příčina požáru nebyla zjištěna. Podle některých zvěstí, by to mohlo zdržet natáčení v Texasu, ale Michael Bay to vyvrátil, že nešlo o nic závažného.

Jeden ze zahraničních fanoušků a člen 2005 Boards, zveřejnil fotky z natáčení z Tayloru v Texasu. Na nichž je vidět natáčení jedné z akčních scén, kde se objevil Mark Wahlberg, T. J. Miller, Jack Reynor, Nicola Peltz a neznámá ozbrojená vojenská skupina, jejíž součástí je i herec Lucas Black (hlavní protagonista Rychle a zběsile: Tokijská jízda). Reynor s nově představeným vozem Chevy Sonic RS se snaží uniknout před ozbrojenou vojenskou skupinou. Fotky uživatele si můžete prohlédnout zde.

Prostřednictvím Lenawee County’s Daily Telegram, víme, že scéna, nebo scény v Transformers 4 se budou natáčet ve Fairfield černošské čtvrti mezi Westonem a Mulberry. Silnice zřejmě byla vybraná jako možným místem natáčení, díky širokému dvouproudovému úseku. (Paramnout zřejmě chtěl natáčen na čtyřproudovém úseku, ale nakonec nenašli žádnou vhodnou silnici.) Natáčení se má zde konat koncem tohoto měsíce, aby se nenarušila sklizeň.

Paramout jsou nyní v jednání s majitelem vyřazené lodi americké pobřežní hlídky Bramble, s ohledem na natáčení některých scén na lodi. Doposud, ale neexistuje žádná oficiální dohoda.


Bramble

The Hollywood Reporter přináší informaci o tom, že Tranformers 4, má první čínskou firemní sponzorskou smlouvu. Beijing Pangu investoval do dohody, že poskytne finanční podporu výměnou za to, že se jejich hotel Pangu Plaza objeví ve filmu. Z Pekingu by se ve filmu měli objevit dvě olympijská sportoviště, národní stadion a národní centrum vodních sportů, které jsou v okolí.


Pangu Plaza Hotel


Peking National Stadium


Peking Aquatics Center

Konečně Transformers akci nám přináší obraz masivní rampy, která se staví v Detroitu pro Transformers 4 na natáčení na Jefferson Avenue. Nepochybně bude použita pro let vozidel vzduchem.


massive ramp in Detroit

A na závěr novinka z mezinárodního Licensing Expo 2013. Kde Paramount odhalil plakát k Transformers 4. V podstatě je na něm stejné logo, které známe už z dřívějška a k tomu doplněné datum 27.6.2014.


Paramount poster