112 – Predatory

Na Zemi ztroskotá v lese neznámá vesmírná loď. Druhý den jsou v tom stejném lese na obhlídce Jack s Arcee a hledají energon, načež narazí na havarovanou loď. Arcee se vydá dovnitř, po chvíli vyjde ven a začne se chovat podivně, chce dostat Jacka na základnu, ale loď ruší jejich signál. Takže Jacka bez toho, aby mu něco vysvětlila, odveze na bezpečné místo a přikáže mu tam zůstat, sama se vrátí k lodi a jde po jejím pasažérovy.

Pohled na kyselinou spálený strom jí uvrhne do vzpomínek na Cybertron. V jednu chvíli se snažila dostat na místo souřadnic a hovořila se svým parťákem Tailgatem se kterým se měla setkat na souřadnicích, ale v tom jí někdo napadl. V druhou chvíli byla uvězněna a držena v poutech ve vězení, kde s ní byla jakási pavoučí fembotka, která jí začala mučit.

Netrvá to dlouho a Arcee se povede Airachnid dohnat ve chvíli, kdy chtěla zabít člověka, co kempoval v lese. Arcee v její lodi viděla různé exempláře, které Airachnid považuje za trofeje ohrožených druhů, které nejsou ohroženy, dokud se s ní nesetkají. Nyní přiletěla na Zemi, pro další druh, člověka. Do jejich rvačky zasáhne Jack, který neuposlechl Arcee a vydal se jí hledat.

Arcee se znova promítne minulost. Když Airachnid zjistila, že je těžké Arcee zlomit, použila proti ní další zbraň. Vehiconi přivedou polomrtvého Tailgata a Airachnid dává Arcee na vybranou, buď jí dá souřadnice, nebo Tailgate zemře. Arcee, ale souřadnice nezná, a tak Airachnid i přes její prosby, Tailgata zabije.

Arcee se povede přesvědčit Jacka, aby utekl, samotná je, ale uvězněna v pavučinách a Airachnid se mezitím pouští na lov po Jackovi. Arcee je bezmocná a opět si vzpomene na minulost, kdy se jí Airachnid snažila zabít. Ale do vězení vtrhly v pravý čas Bumblebee s Cliffjumperem a Arcee zachránili. Arcee, ale nyní jako tehdy ví, že selhala a nemůže parťáka zachránit. Nakonec se vzchopí, povede se jí ze sítě dostat a jede Jackovi na pomoc.

Jackovi se po honbě od Airachnid povede dostat k její havarované lodi. Airachnid ho začne v lodi hledat, ale Jack zapálí energon vytékající z její lodi a loď vybouchne. Ovšem Airachnid to přežije a už má Jacka nadosah, když zasáhne Arcee a Airachnid přemůže, ta se zavrtá pod zem a unikne, Arcee nakonec mise, schvaluje Jacka, jako svého parťáka.