Novinky ve světě Transformers figurek

Novinky ve světě Transformers figurek

A máme zde dalšího průvodce světem Transformers figurek! V budoucnu nás čeká leccos nového jak mezi licencovanými figurkami tak i mezi Third Party tvorbou a řadu z nich bychom určitě neměli přehlédnout. Podívejme se tedy, co se na nás chystá…

Letošní rok bude ve znamení Masterpiece figurek. Mezi nejzajímavější bude určitě patřit MP-22 Ultra Magnus, který by měl vyjít v srpnu. Figurka bude založena na původním moldu Optima (MP-10) a měla by mít zhruba 30 cm na výšku.


MP-22

Pro příznivce Ultra Magnuse máme i další dobrou zprávu – autobotí velitel se totiž dočká i third party figurky od firmy KFC Toys, která vyjde pod názvem ‚Citizen Stack‘. Na výšku by měl být o zhruba tři centimetry vyšší než MP-22, cenově se ale oba pohybují stejně, okolo 190 dolarů, záleží tedy jen na vás, čemu dáte přednost. Pokud jste zároveň fanoušky komiksové série od IDW, určitě vás potěší i fakt, že se bude zvlášť prodávat i Minimus Ambus, který se bude do figurky dát usadit.


Citizen Stack

Mezi novinkami představovanými na Toy Fairu byl také klasický Generation 1 Jetfire, tentokrát jako Leader class figurka od Hasbra. Jetfire je jeden z modelů, který se mimořádně povedl, a to jak v robotím, tak i v alternativním módu, je navíc založený na původním modelu z roku 1980. A nemusíme na něj už dlouho čekat – v internetových obchodech právě začíná jeho předprodej.


Jetfire

Abychom nevyzdvihovali pořád jen Autoboty, dáme si nakonec figurkovou lahůdku v podobě Ultimetal Megatrona od Fewture. Megatron by měl být založen na své podobě z Generation 1 a měl by velikostně sedět s Optimem, kterého Fewture vydali v minulosti. Ačkoli byl zatím odhalen pouze prototyp, už z prvních obrá zdá se, že se máme na co těšit.


Megatron

Ať už figurky sbíráte nebo se jimi jen kocháte, určitě vyhlížejte to, co nám budoucnost přinese. Už jen díky novému filmu u nás zájem o Transformers opět vzroste a časem se třeba dočkáme i toho, že budou tyto sběratelské kousky snadněji dostupné i u nás!