Název nového Transformers seriálu odhalen

Název nového Transformers seriálu odhalen

Článek na zahraniční stránce variety.com odhalil nové informace o pokračování Transformers Prime seriálu, který se na nás chystá na jaře 2015 na Hubu.

Název tohoto pokračujícího seriálu bude „Transformers: Robots in Disguise“, Hasbro již na název uplatnilo ochrannou známku. Kromě názvu a loga byly odhaleny i dvě nové postavy – kromě Bumblebeeho, se nám představí ještě Sideswipe a Fixit.


Robot in Disguise

Nový příběh se odehrává několik let po „Transformers Prime“, kdy je Bumblebee povolán zachránit Zemi od nové frakce Decepticonů. Sestavuje nový tým, který čítá rebelského bota, kadeta elitní stráže, bombastického Dinobota a hyperaktivního Mini-Cona, kteří mají porazit nové nepřátele.

Každý člen týmu je akční hrdina, ale úplně nezkušený v týmové práci, což donutí Bumblebeeho, aby se stal vedoucím družstva a trenér, říká Hasbro.

Will Friedle se nám představí v roli Bumblebeeho, Darren Criss jako Sideswipe a Mitchell Whitfield jako Fixit. Constance Zimmer a Ted McGinley zatím nemají v tuto chvíli vymezené své role, přesto Constance Zimmer na svém profilu na Twitter napsala. „Jsem Transformer, ale zatím nemohu říci více…“ Z čehož je jasné, že v seriálu bude nějaká fembotka.

V tvůrčím týmu se představí Jeff Kline (“Transformers Prime”), výkonný producent Adam Beechen (“The Adventures of Chuck and Friends”) a Steven Melching, autor “Star Wars: The Clone Wars”, který bude editorem příběhu. Studio Polygon Pictures, které pracovalo na animacích Transformers Prime a Beast Hunters také ohlásilo návrat k Robots in Disguise.