Michael Bay připomíná: Transformers 4 není restart!

Michael Bay připomíná: Transformers 4 není restart!

V polovině ledna vystoupil v pořadu Tonight Show Mark Wahlberg, aby pohovořil o svém novém filmu „Zlomené město“. Během povídání se zmínil o tom, že připravovaní Transformers 4 budou restart.

V předchozích dnech se podařilo Forbes.com sehnat Michaela Bay na telefonu, a tak se ho rovnou zeptali na pár otázek ohledně jeho kariéry a Transformers 4. Navzdory tomu, co řekl Mark Wahlberg, Bay stále opakuje, že Transformers 4 není restart. Zde si můžete přečíst pár výňatků z celého rozhovoru.

Forbes: Změníte přístup k natáčení Transformers 4?

Michael Bay: Nejdřív začneme s něčím menším. Je tu nové herecké obsazení. Historie tří filmů je tam stále, ale tohle se bude odehrávat o 4 roky později. V tom je ten důvod, proč máme nové obsazení.

Mark je opravdu nadšený a film bude skvělá předělávka. Řekl jsem že Dark of the Moon (který vydělal 1,1 miliardy dolarů) bude můj poslední. Paramount mi svěřil „Pain & Gain“ a „Transformers Ride“ se zrovna otevřel v Universalu. Bylo to hořkosladké rozhodování. Chtěl jsem tomu dát pevný základ, který by ohromil ostatní.

Jsou TF4 restart?

Ne to je špatně. Jenom to bude pokračovat o 4 roky později od předešlých událostí. Existuje důvod, proč jsou Transformeři předělaní. Snažíme se, aby měli více prostoru na plátně.

Michael Bay dále potvrzuje, že vítěz soutěže Doritos Superbowl Commercial Contest (pro amatérské filmaře) bude mít možnost pracovat s Michaelem Bayem na Transformers 4.