Machinima’s Transformers – nejnovější informace 1/2016

Machinima’s Transformers: Combiner Wars tak zní název nejočekávanějšího Transformers mini seriálu, který už velice brzo budeme mít možnost sledovat.

Start této osmi dílné série je naplánován na 2. srpna 2016, do té doby nás čekají krátké prology k Machinima’s. Ten první s názvem Optimus Prime, už je možné shlédnout na Youtube, ty další budou s odstupem jednoho týdnu následovat, aby poté 2. srpna mohla série začít.

I když ještě nevíme jaké budou prology dalších dílů, již se na zahraničních stránkách objevily popisy těchto prologů. Následující informace tedy mohou být pro některé spoiler.

Prelude to Transformers: Combiner Wars – Optimus Prime: 28. červen
Optimus Prime, bývalý vůdce Autobotů vzpomíná na Velkou válku, kde konečně skončil souboj jeho s mocným Megatronem.

Prelude to Transformers: Combiner Wars – Victorion: 5. červenec
Victorion, Combiner, která vznikla z kouzla ‘Enigma of Combination’, popisuje svůj hněv s tímto novým stavem a prohlásí, že zachrání Transformers galaxie z chaosu vytvořeným z následku rozpadem Autobotů a Decepticonů.

Prelude to Transformers: Combiner Wars – Starscream: 12. červenec
Znávali jsme ho jako darebáka, ale nyní je členem velké “Rady“ společně s The Mistress of Flame z planety Caminus a Rodimem Primem. Probíhající válka Combinerů si vyžádala spoustu nevinných životů a tíha odpovědnosti leží na jejich ramenou.

Prelude to Transformers: Combiner Wars – Windblade: 19. červenec
Jedna z oficiálních mluvčí, která dokáže mluvit s Titány, je už unavená z byrokratické nečinnosti rady, zatímco její lid a města na planetě Caminus umírají. Jediný způsob jak ukončit válku Combinerů je vzít věci do vlastních rukou.

Rovněž s vydáním prvního prologu byl vydán i plakát k sérii, na něm můžete vidět Optima uprostřed dvou Combiners, vpravo je Menasor a vlevo Computron.

TF-cw-poster

Na zahraničních stránkách se již také objevilo pár obrázků z nadcházející série.

transformes-combiner-wars (1)transformes-combiner-wars (3)transformes-combiner-wars (4) transformes-combiner-wars (2) transformes-combiner-wars (5) transformes-combiner-wars (6)