Kupuje Disney Hasbro?

Kupuje Disney Hasbro?

Minulý týden Disney udělalo velkou novinku, když odkoupilo Lucasfilm za více, jak 4 miliardy dolarů. A zdá se, že Mickye a spol. ještě šekovou knížku neodložili úplně. MTV Geek nyní hlásí, že Disney je nyní v jednání ke koupi Hasbra. Nyní je to pouze fáma, ale podle spolehlivého zdroje MTV Geeka, jsou jednání v tuto chvíli na vysokém stupni.

MTV Geek napsal: No, máme dobrý kontakt, který může nahlédnout do vážné diskuze, kterou vedou obě společnosti, Hasbro a Disney, o tom spojit největší firmu na planetě vyrábějící hračky a hry s „myší“.
Z toho co jsme řekli, jsou to stále v tomto bodě jenom diskuze, ale jsou natolik závažné, že když by bylo cokoliv oznámeno, vytvoří to vlnu v celém zábavném průmyslu.

Kromě Transformers, patří pod Hasbro i další výrobky jako například: G.I. Joe, Dungeons and Dragons, Beyblade, Battleship, Nerf…
Hlavní je si i uvědomit, že Disney se celkově zaměřuje na mladší publikum. Můžete si všimnout, že v jejich filmech se povětšinou zpívá. Narozdíl od ostatních společností, například Pixar a Dream Works, kteří publikují též animované filmy, se humor zaměřuje spíše na dospělé publikum. Otázkou tedy nakonec zůstává, je Opti-mouse Prime budoucností?