Jakým směrem se vydá Transformers 4?

Jakým směrem se vydá Transformers 4?

Ještě donedávna jsme si mysleli, že Michael Bay udělal za třetím filmem tlustou čáru a už se k Transformers nechce vracet. A hle, Bay je zpět a začíná pomalu pracovat na Transformers 4, zda je to výhra, nebo prohra nechám na vás.

Nový film, nový lidští hrdinové. Původně ohlášený herec Jason Statham (Kurýr) mezi nimi, ale nejspíš nebude. Bay se chystá tímto dílem otevřít novou trilogii, kterou zřejmě dokončí jiný režisér. Bay navíc potvrdil, že čtvrtý film nezapomene na události z předchozí trilogie.

Bay tedy potvrdil, že TF4 nebude reebot (restart), jako to bylo u Amazing Spider-man. Po příběhu minulých tří dílu, se nyní chystá vydat jiným směrem. Tento nový směr, by ale neměl znamenat, jenom kompletní výměnu herců, ale čeká nás i menší změna prostředí.

Podle informací, by se mělo jednat o delší výlet, mimo planetu Zemi, do vesmíru. To zní jako dobrý směr, ne? I když Bay se brání, že z toho nechce mít sci-fi a držet se „při zemi“, i když držet se „při zemi“, je to poslední, co by k většině transformeří trilogie pasovalo.

Dvousetmilionový rozpočet, který se spotřeboval na TF3, by nyní neměl nijak vyskočit nahoru, TF4 by měli být ještě o nějakých třicet milionů levnější, což pravděpodobně znamená, že do obsazení se použijí neznámí herci a použijí se známí Transformeři, namísto vymýšlení nových charakterů.

Pravdou, ale zůstává, že Bay k propagaci Transformers nepotřebuje Shiu, Megan, ani Rosie, stačí, aby se v traileru ukázal Optimus Prime, nebo Bumblebee se složil na Camero a kina budou opět plná.

Co vy si myslíte o novém filmu, který by měl do kin přijít 27. července 2014? Jak a kým asi Bay nahradí Decepticony, které vyhladil v TF3? Vyjádřete se v komentářích.