Dětská planeta 2013

Dětská planeta 2013

Dne 31.10. – 3.11.2013, proběhl 2. veletrh hraček a her s názvem Dětská planeta.

Ten se konal ve Veletržním paláci. Kdyby někdo zapomněl, že se tam něco koná, velká fronta čekající na koupi vstupenek by vám rázem napověděla.
Narozdíl od For Toys, zde bylo zastoupeno i samotné Hasbro, no ne že by to nějak pomohlo. Ale radši to vemem od začátku…

Na veletrhu bylo mnoho akcí pro děti, zaměřené na dané téma jako je Littlest Pet Shop show, Boys show – kde se jednalo o značky Nerf a Transformers. Zde měli děti možnost vyzkoušet si transformace mnoha figurek Transformerů ze seriálu Prime. Většinou to však vypadalo, že už jsou po boji a údy robotů se válely rozeseté po válečném poli, chci říci stolečku. Dále si mohli vyzkoušet Bot-shot a Kreo.

V cca dvou panelech byly vystaveny produkty Transformers – převážně Prime. Byl zde Predaking, leader verze, plno věcí s Beem – polštáře, deky a pod. Ale vtip byl v tom, že tyto věci nebylo možné nikde zakoupit. Ani jsme se nedočkali Construction botů, či série Generations. Vlastně Hasbro ukázalo co už dávno leží na prodejnách. Ohledně produktů Transformers značky, jsme se dočkali jen obvyklého zklamání.

Ale abychom nezapomněli, byla tu i akce s názvem My Little Pony show, kde jsme viděli i cosplay, oblečených dospělých mužů v polokostýmech poníků. To nám trochu zvedlo náladu.

Pokud se dozvíme o nových TF produktech, dáme vám jistojistě vědět.

Galerie


P1010024


P1010018


P1010025


P1010021


P1010036